  • TNPW12062K45BETY
TNPW12062K45BETY
advertisement
Manufacturer No:
TNPW12062K45BETY
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TNPW12062K45BETY
Description:
Thin Film, 2.45kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
TNPW12062K45BETY
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    2.45kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW