  • TNPW120622R1FHTY
TNPW120622R1FHTY
advertisement
Manufacturer No:
TNPW120622R1FHTY
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TNPW120622R1FHTY
Package:
1206
Datasheet:
Description:
Thin Film, 22.1Ohm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TNPW120622R1FHTY
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    22.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    250mW