  • TNPW08059K88BEEY
TNPW08059K88BEEY
advertisement
Manufacturer No:
TNPW08059K88BEEY
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TNPW08059K88BEEY
Datasheet:
TNPW08059K88BEEY
Description:
Thin Film, 9.88kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
TNPW08059K88BEEY
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    9.88kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW