  • TNPW08056K26DHTA
TNPW08056K26DHTA
advertisement
Manufacturer No:
TNPW08056K26DHTA
HK JDW NO:
873-TNPW08056K26DHTA
Datasheet:
TNPW08056K26DHTA
Step5Bar-code shipping tag
TNPW08056K26DHTA
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    TNPW
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Feature
    Military
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    6.26kOhms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Power Rating
    125mW
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm