  • TNPW040259R0DHTD
TNPW040259R0DHTD
advertisement
Manufacturer No:
TNPW040259R0DHTD
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TNPW040259R0DHTD
Datasheet:
Description:
Thin Film, 59Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
TNPW040259R0DHTD
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    59Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    63mW