  • TNPW040249R9BHTD
TNPW040249R9BHTD
advertisement
Manufacturer No:
TNPW040249R9BHTD
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TNPW040249R9BHTD
Datasheet:
Description:
Thin Film, 49.9Ohm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
TNPW040249R9BHTD
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    49.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    63mW