  • TNPU080524K9BZEN00
TNPU080524K9BZEN00
advertisement
Manufacturer No:
TNPU080524K9BZEN00
HK JDW NO:
873-TNPU080524K9BZEN00
Package:
0805 (2012 Metric)
Description:
Quantity:
In Stock : 770
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TNPU080524K9BZEN00
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±5ppm/°C
  • Resistance
    24.9kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm