  • TNPU06032K15AZEN00
TNPU06032K15AZEN00
advertisement
Manufacturer No:
TNPU06032K15AZEN00
HK JDW NO:
873-TNPU06032K15AZEN00
Package:
0603 (1608 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
TNPU06032K15AZEN00
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.033W 1.60mmx0.85mm
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Temperature Coefficient
    ±5ppm/°C
  • Resistance
    2.15kOhm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm