  • TNM4-8-12.7-3
TNM4-8-12.7-3
advertisement
Manufacturer No:
TNM4-8-12.7-3
HK JDW NO:
280-TNM4-8-12.7-3
Package:
Datasheet:
TNM4-8-12.7-3
Description:
Quantity:
In Stock : 2390
Step5Bar-code shipping tag
TNM4-8-12.7-3
  • Gender
    Male, Male
  • Screw Thread
    M4
  • Length
    24.6888mm
  • Length - Overall
    0.972 24.70mm
  • Diameter - Outside
    0.315 (8.00mm)
  • Between Board Height
    0.500 12.70mm 1/2