  • TNM3-6.5-10-2
TNM3-6.5-10-2
advertisement
Manufacturer No:
TNM3-6.5-10-2
HK JDW NO:
280-TNM3-6.5-10-2
Package:
Datasheet:
TNM3-6.5-10-2
Description:
ROUND STANDOFF M3 NYLON 10MM
Step5Bar-code shipping tag
TNM3-6.5-10-2
  • Gender
    Male, Female
  • Screw Thread
    M3
  • Length
    10mm
  • Width
    6.5mm
  • Length - Overall
    0.630 16.00mm
  • Diameter - Outside
    0.256 (6.50mm)
  • Between Board Height
    0.394 10.00mm