  • TND15G-241KB00AAA0
TND15G-241KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND15G-241KB00AAA0
HK JDW NO:
856-TND15G-241KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 150VAC/200VDC 4500A 240V Thru-Hole Radial Bulk