  • TND14V-391KB00AAA0
TND14V-391KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND14V-391KB00AAA0
HK JDW NO:
856-TND14V-391KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 250VAC/320VDC 6000A 390V Thru-Hole Radial