  • TLRH3APTTE12L0F
TLRH3APTTE12L0F
advertisement
Manufacturer No:
TLRH3APTTE12L0F
HK JDW NO:
430-TLRH3APTTE12L0F
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
Description:
TLRH Series, Metal Element, 12mOhm, 5W, ±1%, -65°C~170°C
Quantity:
In Stock : 2436
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TLRH3APTTE12L0F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Operating Temperature
    -65°C~170°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    TLRH
  • Size / Dimension
    0.248Lx0.126W 6.30mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Automotive AEC-Q200, Current Sense
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±75ppm/°C
  • Resistance
    12mOhm
  • Composition
    Metal Element
  • Power (Watts)
    5W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm