  • TLR3A20WR015FTDG
TLR3A20WR015FTDG
advertisement
Manufacturer No:
TLR3A20WR015FTDG
HK JDW NO:
792-TLR3A20WR015FTDG
Datasheet:
TLR3A20WR015FTDG
Description:
TLR, CGS Series, Metal Foil, 15mOhms, 2W, ±1%, -55°C~170°C
Step5Bar-code shipping tag
TLR3A20WR015FTDG
  • Temperature Coefficient
    ±75ppm/°C
  • Resistance
    15mOhms
  • Composition
    Metal Foil
  • Power (Watts)
    2W
  • Power Rating
    2W
  • Case Code (Metric)
    6432
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm
  • REACH SVHC
    Unknown
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
    2512 (6432 Metric)
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~170°C
  • Series
    TLR, CGS
  • Published
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%