  • TLE92783BQXV33XUMA1
TLE92783BQXV33XUMA1
advertisement
Manufacturer No:
TLE92783BQXV33XUMA1
HK JDW NO:
376-TLE92783BQXV33XUMA1
Package:
48-VFQFN Exposed Pad
Description:
Converter, Automotive 3.3V Specialized Voltage Regulator -40°C~150°C TJ 48-VFQFN Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 17741
Step5Bar-code shipping tag
TLE92783BQXV33XUMA1
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Package / Case
    48-VFQFN Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~150°C TJ
  • Series
    Automotive, AEC-Q100
  • Part Status
    Active
  • Applications
    Converter, Automotive
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Input
    4.5V~28V
  • Voltage - Output
    3.3V