  • TLE9271QXV33XUMA1
TLE9271QXV33XUMA1
advertisement
Manufacturer No:
TLE9271QXV33XUMA1
HK JDW NO:
376-TLE9271QXV33XUMA1
Package:
48-VFQFN Exposed Pad
Datasheet:
TLE9271QXV33XUMA1
Description:
3.3V 5V NOT SPECIFIED Cel QUAD Specialized Voltage Regulator 48 Terminations 48-VFQFN Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 2144
Step5Bar-code shipping tag
TLE9271QXV33XUMA1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    48-VFQFN Exposed Pad
  • Surface Mount
    YES
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Number of Terminations
    48
  • Terminal Position
    QUAD
  • Terminal Form
    NO LEAD
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Functions
    1
  • Supply Voltage
    13.5V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Outputs
    4
  • Voltage - Output
    3.3V 5V
  • Screening Level
    AEC-Q100
  • Telecom IC Type
    INTERFACE CIRCUIT
  • Height Seated (Max)
    0.9mm
  • Length
    7mm
  • Width
    7mm