  • TKP4R7M2AD11ME4
TKP4R7M2AD11ME4
advertisement
Manufacturer No:
TKP4R7M2AD11ME4
HK JDW NO:
3789-TKP4R7M2AD11ME4
Package:
100
Datasheet:
Description:
4.7μF Capacitor 20% 35mA 100
Step5Bar-code shipping tag
TKP4R7M2AD11ME4
  • Package / Case
    100
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    4.7μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    23Ohm
  • Ripple Current
    35mA