  • TKP470M1ED11ME1
TKP470M1ED11ME1
advertisement
Manufacturer No:
TKP470M1ED11ME1
HK JDW NO:
3789-TKP470M1ED11ME1
Package:
Aluminum
Datasheet:
Description:
47μF Capacitor 20% 80mA Aluminum
Step5Bar-code shipping tag
TKP470M1ED11ME1
  • Package / Case
    Aluminum
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    47μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Ripple Current
    80mA