  • TKP220M1JD11ME4
TKP220M1JD11ME4
advertisement
Manufacturer No:
TKP220M1JD11ME4
HK JDW NO:
3789-TKP220M1JD11ME4
Package:
Aluminum
Datasheet:
Description:
22μF Capacitor 20% 70mA Aluminum
Step5Bar-code shipping tag
TKP220M1JD11ME4
  • Package / Case
    Aluminum
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6Ohm
  • Ripple Current
    70mA