  • TGF30SF-07870787-059
TGF30SF-07870787-059
advertisement
Manufacturer No:
TGF30SF-07870787-059
HK JDW NO:
464-TGF30SF-07870787-059
Package:
Description:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
Step5Bar-code shipping tag
TGF30SF-07870787-059
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Material
    Aluminum Oxide filled Acrylic
  • Series
    TGF30SF
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Gray
  • Outline
    199.90mm x 199.90mm
  • Thermal Conductivity
    3.0W/m-K
  • Thermal Resistivity
    0.60°C/W
  • Thickness
    0.0591 1.500mm