  • TGF20SF-07870787-020
TGF20SF-07870787-020
advertisement
Manufacturer No:
TGF20SF-07870787-020
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
HK JDW NO:
464-TGF20SF-07870787-020
Package:
Description:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TGF20SF-07870787-020
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Material
    Aluminum Oxide filled Acrylic
  • Shape
    Square
  • Series
    TGF20SF
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Gap Filler Pad, Sheet
  • Color
    Gray
  • Outline
    199.90mm x 199.90mm
  • Thermal Conductivity
    2.0W/m-K
  • Thermal Resistivity
    0.70°C/W
  • Thickness
    0.0200 0.508mm