  • TGF20-07870787-059
TGF20-07870787-059
advertisement
Manufacturer No:
TGF20-07870787-059
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
HK JDW NO:
464-TGF20-07870787-059
Package:
Description:
THERM PAD 199.9MMX199.9MM BLUE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TGF20-07870787-059
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Shape
    Square
  • Series
    TGF20
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Gap Filler Pad, Sheet
  • Color
    Blue
  • Shelf Life
    24 Months
  • Outline
    199.90mm x 199.90mm
  • Thermal Conductivity
    2.0W/m-K
  • Thermal Resistivity
    1.20°C/W
  • Thickness
    0.0591 1.500mm