  • TGC175-36
TGC175-36
advertisement
Manufacturer No:
TGC175-36
HK JDW NO:
4431-TGC175-36
Description:
TGC175-36 datasheet pdf and Transformers product details from Stancor stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
TGC175-36
    8
  • Published
    2008
  • Power Rating
    175W
  • Current Rating
    9.6A
  • Current - Output
    9.6A
  • Voltage - Output
    222V
  • Nominal Input Voltage
    115V
  • Height
    73.152mm
  • Length
    95.25mm
  • Width
    79.502mm