  • TGC175-28
TGC175-28
advertisement
Manufacturer No:
TGC175-28
HK JDW NO:
4431-TGC175-28
Description:
TGC175-28 datasheet pdf and Transformers product details from Stancor stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
TGC175-28
    8
  • ECCN Code
    EAR99
  • Power Rating
    175W
  • Current Rating
    12.5A
  • Current - Output
    12.5A
  • Voltage - Output
    14V
  • Nominal Input Voltage
    115V