  • TGC175-230
TGC175-230
advertisement
Manufacturer No:
TGC175-230
HK JDW NO:
4431-TGC175-230
Description:
TGC175-230 datasheet pdf and Transformers product details from Stancor stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
TGC175-230
    8
  • Published
    2008
  • Power Rating
    175W
  • Current Rating
    1.52A
  • Current - Output
    1.52A
  • Voltage - Output
    115V
  • Nominal Input Voltage
    115V
  • Height
    95.3mm
  • Width
    79.5mm