  • TGC130-24
TGC130-24
advertisement
Manufacturer No:
TGC130-24
HK JDW NO:
4431-TGC130-24
Description:
TGC130-24 datasheet pdf and Transformers product details from Stancor stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
TGC130-24
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Flanges, Panel
  • Number of Pins
    8
  • Weight
    2.041166kg
  • Published
    2003
  • Power Rating
    130W
  • Approval Agency
    CE, TUV
  • Element Configuration
    Dual
  • Current - Output
    10.8A
  • Voltage - Output
    12V
  • Height
    85.9mm
  • Width
    71.4mm