  • TGC130-230
TGC130-230
advertisement
Manufacturer No:
TGC130-230
HK JDW NO:
4431-TGC130-230
Description:
TGC130-230 datasheet pdf and Transformers product details from Stancor stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
TGC130-230
    Select All
  • ECCN Code
    EAR99
  • Power Rating
    130W
  • Voltage - Output
    222V
  • Transformer Type
    POWER TRANSFORMER
  • Height
    85.9mm
  • Width
    71.4mm