  • TFETBEJANF-20.000000
TFETBEJANF-20.000000
advertisement
Manufacturer No:
TFETBEJANF-20.000000
HK JDW NO:
776-TFETBEJANF-20.000000
Step5Bar-code shipping tag
TFETBEJANF-20.000000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.803Lx0.504W 20.40mmx12.80mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    7.7978mm
  • Height Seated (Max)
    0.307 7.80mm