  • TF3435VU-202Y10R0-01
TF3435VU-202Y10R0-01
advertisement
Manufacturer No:
TF3435VU-202Y10R0-01
HK JDW NO:
769-TF3435VU-202Y10R0-01
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Description:
COMMON MODE CHOKE 10A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TF3435VU-202Y10R0-01
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -20°C~120°C
  • Published
    2003
  • Size / Dimension
    1.299Lx0.866W 33.00mmx22.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Inductance
    2 mH
  • Current
    10A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    40mOhm
  • Height
    34.0106mm