  • TEESVD1C686M12R
TEESVD1C686M12R
advertisement
Manufacturer No:
TEESVD1C686M12R
HK JDW NO:
4095-TEESVD1C686M12R
Package:
Datasheet:
Description:
68μF 20% Polar
Step5Bar-code shipping tag
TEESVD1C686M12R
  • Tolerance
    20%
  • Voltage - Rated
    16V
  • Capacitance
    68μF
  • Dielectric
    Tantalum
  • Current - Leakage
    10.8μA
  • Height
    2.8mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    4.3mm