  • TCR2DG13,LF
TCR2DG13,LF
advertisement
Manufacturer No:
TCR2DG13,LF
HK JDW NO:
4669-TCR2DG13,LF
Package:
4-UFBGA, WLCSP
Datasheet:
Description:
Enable Fixed PMIC TCR2DG Series 4-UFBGA, WLCSP
Quantity:
In Stock : 100
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TCR2DG13,LF
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-UFBGA, WLCSP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    TCR2DG
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Output Type
    Fixed
  • Output Configuration
    Positive
  • Current - Output
    200mA
  • Control Features
    Enable
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.3V
  • Number of Regulators
    1
  • Protection Features
    Over Current, Over Temperature
  • Current - Quiescent (Iq)
    70μA
  • Voltage Dropout (Max)
    0.7V @ 100mA