  • TCC1206COG330J102DT
TCC1206COG330J102DT
advertisement
Manufacturer No:
TCC1206COG330J102DT
HK JDW NO:
15957-TCC1206COG330J102DT
Description:
330 1kV Ceramic Capacitor ±5% C0G 1206
Quantity:
In Stock : 4000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TCC1206COG330J102DT
  • Dielectric Material
    COG
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    C0G
  • Voltage - Rated
    1kV
  • Capacitance
    330
  • Voltage
    1000Vdc
  • Thickness
    0.85mm