  • TCC0805COG8R2D500BT
TCC0805COG8R2D500BT
advertisement
Manufacturer No:
TCC0805COG8R2D500BT
HK JDW NO:
15957-TCC0805COG8R2D500BT
Description:
8.2pF 50V Ceramic Capacitor ±0.5pF C0G 0805
Quantity:
In Stock : 3970
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TCC0805COG8R2D500BT
  • Tolerance
    ±0.5pF
  • Temperature Coefficient
    C0G
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    8.2pF