  • TCC0603COG4R3C500CT
TCC0603COG4R3C500CT
advertisement
Manufacturer No:
TCC0603COG4R3C500CT
HK JDW NO:
15957-TCC0603COG4R3C500CT
Description:
4R3 50V Ceramic Capacitor ±0.25pF C0G 0603
Quantity:
In Stock : 4000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TCC0603COG4R3C500CT
  • Dielectric Material
    COG
  • Tolerance
    ±0.25pF
  • Temperature Coefficient
    C0G
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    4R3
  • Voltage
    50Vdc
  • Thickness
    0.80mm