  • TC12-11SURKWA
TC12-11SURKWA
advertisement
Manufacturer No:
TC12-11SURKWA
Manufacturer:
Kingbright
HK JDW NO:
432-TC12-11SURKWA
Description:
1.2" 5X7 DOT MATRIX RED LED DISP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TC12-11SURKWA
    Select All
  • Mfr
    Kingbright
  • Series
  • Size / Dimension
    1.54" L x 0.90" W x 0.32" H (39.00mm x 22.90mm x 8.00mm)
  • Color
    Red
  • Configuration
    5 x 7
  • Interface
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    1.85V