  • TC-1101DR-4.3H-250
TC-1101DR-4.3H-250
advertisement
Manufacturer No:
TC-1101DR-4.3H-250
Manufacturer:
DEALON
HK JDW NO:
17965-TC-1101DR-4.3H-250
Package:
Datasheet:
Description:
NO 6mm PCPin 4.3mm Black 50mA Round Button Straight SPST 6mm 250gf@±50gf 12V Plugin Tactile Switches ROHS