  • TC-0522C-1.6-160G
TC-0522C-1.6-160G
advertisement
Manufacturer No:
TC-0522C-1.6-160G
Manufacturer:
HCTL
HK JDW NO:
17947-TC-0522C-1.6-160G
Description:
No Gull Wing 50mA 100MΩ 80000 12V 160gf@±50gf -25℃~+85℃ 1.6mm Golden Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS