  • TAZH476K020LWSC0900
TAZH476K020LWSC0900
advertisement
Manufacturer No:
TAZH476K020LWSC0900
HK JDW NO:
66-TAZH476K020LWSC0900
Package:
H
Description:
47μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 180mOhm Tray H
Step5Bar-code shipping tag
TAZH476K020LWSC0900
  • Package / Case
    H
  • Packaging
    Tray
  • Tolerance
    10%
    3 (168 Hours)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47μF
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Depth
    3.81mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    180mOhm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    7.24mm