  • TAZH226K025LBLB0900
TAZH226K025LBLB0900
advertisement
Manufacturer No:
TAZH226K025LBLB0900
HK JDW NO:
66-TAZH226K025LBLB0900
Description:
22μF 2-Termination POLARIZED TANTALUM 0.006mA Bulk H
Step5Bar-code shipping tag
TAZH226K025LBLB0900
  • Packaging
    Bulk
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • HTS Code
  • Capacitance
    22μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Leakage Current
    0.006mA
  • Ripple Current
    370mA
  • Tan Delta
    0.06
  • Positive Tolerance
    10%
  • Negative Tolerance
    10%
  • ESR
    180 mΩ
  • Length
    7.24mm
  • Width
    3.81mm