  • TAZA225K010CRSZ0000
TAZA225K010CRSZ0000
advertisement
Manufacturer No:
TAZA225K010CRSZ0000
HK JDW NO:
66-TAZA225K010CRSZ0000
Description:
2.2μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 12Ohm 2-Termination Tape & Reel (TR) A
Step5Bar-code shipping tag
TAZA225K010CRSZ0000
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Tolerance
    10%
    2
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    2.2μF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    12Ohm
    0.06
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm