  • TAJD227K010RNJV
TAJD227K010RNJV
advertisement
Manufacturer No:
TAJD227K010RNJV
Manufacturer:
KYOCERA AVX
HK JDW NO:
17928-TAJD227K010RNJV
Package:
Datasheet:
Description:
220uF 10V -55℃~+125℃ 500mΩ@100kHz ±10% CASE-D_7343 Tantalum Capacitors ROHS