  • TAETBLJANF-30.720000
TAETBLJANF-30.720000
advertisement
Manufacturer No:
TAETBLJANF-30.720000
HK JDW NO:
776-TAETBLJANF-30.720000
Step5Bar-code shipping tag
TAETBLJANF-30.720000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3V~3.3V
  • Frequency
    30.72MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Max Supply Current
    6mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm