  • TA45-ABFXMJ21C0-AZM14
TA45-ABFXMJ21C0-AZM14
advertisement
Manufacturer No:
TA45-ABFXMJ21C0-AZM14
HK JDW NO:
685-TA45-ABFXMJ21C0-AZM14
Step5Bar-code shipping tag
TA45-ABFXMJ21C0-AZM14
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Voltage - Rated DC
    60V
  • Current Rating (Amps)
    2.1A
  • Voltage - Rated AC
    240V