  • TA45-ABFXH060C0-AZM03
TA45-ABFXH060C0-AZM03
advertisement
Manufacturer No:
TA45-ABFXH060C0-AZM03
HK JDW NO:
685-TA45-ABFXH060C0-AZM03
Step5Bar-code shipping tag
TA45-ABFXH060C0-AZM03
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage - Rated DC
    60V
  • Current Rating (Amps)
    6A
  • Voltage - Rated AC
    240V