  • TA45-ABFGS060C0-AZM03
TA45-ABFGS060C0-AZM03
advertisement
Manufacturer No:
TA45-ABFGS060C0-AZM03
HK JDW NO:
685-TA45-ABFGS060C0-AZM03
Step5Bar-code shipping tag
TA45-ABFGS060C0-AZM03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Voltage - Rated DC
    60V
  • Current Rating (Amps)
    6A
  • Voltage - Rated AC
    240V