  • T73XX205KT20
T73XX205KT20
advertisement
Manufacturer No:
T73XX205KT20
HK JDW NO:
875-T73XX205KT20
Package:
Datasheet:
T73XX205KT20
Description:
Res Cermet Trimmer 2M Ohm 10% 0.05W(1/20W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.6 X 4.7 X 7mm) Pin Thru-Hole Tube
Step5Bar-code shipping tag
T73XX205KT20
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    2MOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    4.7mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    6.6mm