  • T6XB104KT20
T6XB104KT20
advertisement
Manufacturer No:
T6XB104KT20
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-T6XB104KT20
Package:
Datasheet:
T6XB104KT20
Description:
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 1/4W 14(Elec)/15(Mech)Turn 1.8mm (7.5 X 5 X 6.8mm) Pin Thru-Hole Tube
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T6XB104KT20
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C