  • T58M0476M6R3C0300
T58M0476M6R3C0300
advertisement
Manufacturer No:
T58M0476M6R3C0300
Manufacturer:
Vishay Intertech
HK JDW NO:
17930-T58M0476M6R3C0300
Package:
Datasheet:
Description:
47uF 6.3V -55℃~+105℃ 300mΩ@100kHz ±20% CASE-M0_1608 Tantalum Capacitors ROHS