  • T21AH-M0607-10BA2020-TA
T21AH-M0607-10BA2020-TA
advertisement
Manufacturer No:
T21AH-M0607-10BA2020-TA
Manufacturer:
Piher
HK JDW NO:
17613-T21AH-M0607-10BA2020-TA
Description:
Potentiometers Rotary control 21mm potentiometer Carbon 2,5K Ohm Resistance 20% Tolerance 0,25W Metal diameter of shaft 6mm Log Horizontal PCB Pin Panel mount Bulk