  • T2111028101-000
T2111028101-000
advertisement
Manufacturer No:
T2111028101-000
HK JDW NO:
792-T2111028101-000
Package:
Datasheet:
Description:
MODULE MALE 2POS HMN-D2-MC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T2111028101-000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Housing Material
    Polycarbonate (PC)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2015
  • Series
    HMN
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    Module without Contacts
  • Number of Positions
    2
  • Color
    Gray
  • Number of Rows
    2
  • Gender
    Male
  • Voltage - Rated
    1000V
  • Contact Type
    CN
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    100A